Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Smeti okolo bývalej reštaurácie LOM , Zvolen Sekier sídl.

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený

Zaslal: Ján, 28. septembra 2017

Miesto stretávky bezdomovcov a rómskej puberty z blízkych domov. Tam títo puberťáci neporiadok robiť nesmú (vajda to trestá). Tak sa presunuli ďalej...

02. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

miesto je zaradené do plánu čistenia verejných priestranstiev už na túto stredu, 4.10.2017.

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
03. november 2017

Peter S.

Miesto stále nebolo od odpadkov vyčistené. Pribudlo tam ešte viac smetí. Dokonca ani konáre na pozadí neboli odstránené, prosíme o nápravu situácie a dôkladnú kontrolu vyčistenia miesta.
08. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

miesto bolo vyčistené aj dnes, pripájam fotografie. Problémom je, že okolie LOMu evidentne patrí medzi jedno z mnohých miest, kde odpadky pribúdajú rýchlejšie, ako sa stíha čistiť.

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
08. november 2017

Odpoveď samosprávy

...ešte fotky z druhej strany.

PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.