Poškodený kryt šachty na Dobronivskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený

Zaslal: Michal Vavrinec, 31. januára 2018

Po zimnej údržbe, vozidlo odhŕňajúce sneh vytrhlo a zdeformovalo kryt kanalizácie (revíznej šachty) na chodníku nadjazdu ponad cestu E571 (Ba- Ke). Je to na pravej strane smerom do Centra. Kryt je len položený na svojom pôvodnom mieste no je len otázka kedy do šachty niekto spadne, alebo sa podkne a zraní.
Ďakujem za riešenie občan Michal Vavrinec.

05. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kryt bol pred niekoľkými dňami vymenený.



PhDr. Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania