T.G.Masaryka-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený

Odtok pri prameni vedla stanice je upchaty. Neda sa nacapovat voda.

22. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

problémom je upchávanie kanalizácie po každom výdatnejšom daždi, miesto je však pravidelne čistené, napríklad od zverejnenia podnetu sa tak stalo už niekoľkokrát.
Kto? Odbor výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ vo Zvolene

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
26. január 2020

Lukáš Bartošovič

ano, miesto je cistene pravidelne, napriklad pri dnesnej navsteve bol pramen prevadzky schopny
tesne po mojom odchode zisiel k medokysu akysi chlap a spokojne si nacapoval 2-3 flase vody
asi VYRIEŠENÉ
24. február 2020

Viktória Veróniová

T.G.Masaryka-znečisťovanie-vody

Minerálny prameň pri Železničnej stanici Zvolen je zaplnený vodou a nieje možné z neho čerpať vodu.
17. máj 2020

Lukáš Bartošovič

chcelo by to rekonstrukciu, alebo aspon poriadne precistit kanalizaciu
nie, fotografie nie su prehodene, naozaj to bolo po dazdi menej zaplavene...
31. máj 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, snad sa nemylim, no miesto bolo vycistene a medokys je mozne nacerpat bez nutnosti akrobacie, resp. rizika padu do "bazenu"
aj ked vydatnost pramena je taka vselijaka https://drive.google.com/open?id=1zzuvM4XhfaMGlgN6UGD_neppMcRYE6t7
17. júl 2020

Lukáš Bartošovič

medokys v normalnej prevadzke (16.07.2020, 19:02)
navrh - oznacme podnet ako VYRIEŠENÝ
20. júl 2020

Lukáš Bartošovič

este pre zaujimavost - stav tesne po vydatnom dazdi zo soboty 18.07.2020

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania