A.Nográdyho-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

V riešení
meno
Lukáš Bartošovič 10. novembra 2019

Čo? viac než mesiac nehybný Hyundai Accent (r.v 1996) v zelenej metalíze; vozidlo je nepojazdné (sfúknuté pneu), zanedbané a otlčené; tečúce prevádzkové kvapaliny som nezaznamenal
Kde? parkovací pás poblíž bytového bloku A. Nográdyho 1-9 (najbližšie ku vchodu 5), podľa katastrálnej mapy je plocha spravovaná mestom https://tinyurl.com/y38g5tm2

-- ďalšie údaje --
EČV: ZV-322CR (nevyradené vozidlo, tabuľky EČV dobre upevnené)
číslo VIN: KMHVF31LPVU343499
TK aj EK neplatné: obe do 29.10.2019
nálepka EK: SKKi 546 927
nálepka TK: SKKi 112 062
PZP neplatné: Komunálna, 6815559355, 11.08.2014 - 12.09.2016

poprosím preveriť a potom snáď odtiahnuť na recykláciu, ďakujem

28. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská polícia eviduje Vami spomenuté vozidlo a zároveň vykonáva kroky potrebné k jeho odstráneniu. Myslím, že Vám už ani nemusím písať, že v prípade dlhodobo odstavených vozidiel však ide o zdĺhavý proces podliehajúci rôznym právnym predpisom a najmä viacerým zákonným lehotám.
Kto? Mestská polícia vo Zvolene

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania