Janka Alexyho-krík-neostrihaný

Dúbravka, 27. jún 2022
Zodpovednosť: Národná diaľničná spoločnosť
V riešení

Dobry den, nie je vidno za zakrutu ani ci tam stoja auta v kolone. Uz to tak bolo aj minuly rok nepokosene , vobec sa toho znovu nikto rok nechytil a HLAVNE samospravy a Narodna dialnicna nestriha kriky a stromy za zvodidlami !! Z dovodu , ze je viac aut ktore obchadzaju pracu na ceste D2/Lamac, je prekvapive, ze sa neudrzuju obchadzkove trasy. dakujem a pekny den.

Talichova-zvislá značka-zle otočená

Dúbravka, 26. jún 2022
Zodpovednosť: MÚ Dúbravka
V riešení

Vodorovná zvislá dopravná značka je nesprávne otočená. Takto osadená dopravná značka je v rozpore s pravidlami o cestnej premávke a platnosti dopravných značiek ( viď ak vyhláška č.30/2020 Z.z. §3 ods.1.). Uvedená dopravná značka nezodpovedá pravidlám cestnej premávky a jej význam a regulácia je NEPLATNÁ!!! Použitý typ dopravnej značky nezodpovedá typu informačnej dopr.značky s ozn. P11 a jej regulácia pre pravostrannú premávku je bezvýznamná a mätúca. Značku bezodkladne otočiť!!!

Talichova-Cesty a chodníky-iné

Dúbravka, 26. jún 2022
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Neodborne prevedená realizácia obrubníkovej časti "novo realizovaného" spomaľovacieho prahu na ulici Koprivnická. Hrozí riziko zakopnutia prípadne poškodenia kolesa na bicykli prípadne kolobežke!


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

934 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 49
Trend: Stúpajúci (+23)


1553 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 18
Trend: Klesajúci (-7)


276 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Klesajúci (-3)


viac »