Dúbravka

Panel na Agátovej na ceste

Dúbravka - Agátová


28. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
V riešení
 

Oprava prepadnutej cesty

Dúbravka - Trhová


26. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Poškodené oplotenie ihriska

Dúbravka - Popovova


24. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Priestor pre psov

Dúbravka - Janka Alexyho


24. mája 2017

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Ďalšie odstavené vozidlo, bez platnej stk

Dúbravka - Bošániho


23. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Skládka pri Rosničke

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského


18. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
V riešení
 

Dlhodobo odstavené autá na parkovisku Bošániho ulici

Dúbravka - Bošániho


16. mája 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Odstavené auto na Bošániho ulici

Dúbravka - Bošániho


16. mája 2017

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Nábytok

Dúbravka - Sekurisova


16. mája 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Nefungujúce osvetlenie

Dúbravka - Pod záhradami


14. mája 2017

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Zničený chodník

Dúbravka - Sekurisova


13. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení