Dúbravka

Nepokosená tráva v športovom areáli

Dúbravka - Karola Adlera


18. mája 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Nepokosená tráva/zeleň

Dúbravka - Agátová


18. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Orez stromov

Dúbravka - Karola Adlera


16. mája 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Výtlky

Dúbravka - Galbavého


13. mája 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Nebezpečný prechod

Dúbravka - Pekníkova


13. mája 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Reklamácia nového parkoviska

Dúbravka - Saratovská


11. mája 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Oprava chodníka

Dúbravka - Agátová


11. mája 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
V riešení
 

Výtlky ul. Plachého

Dúbravka - Plachého


09. mája 2018

8 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Poškodené schody ul. Chrobákova

Dúbravka - Chrobákova


09. mája 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Poškodená skrinka nejakého rozvodu na Čiernohorskej

Dúbravka - Čiernohorská


09. mája 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Slovak Telekom

Neriešený
 
Vyriešený
 
Neriešený
 
V riešení
 

Poškodená kanalizačná vpúšť ul. Chrobákova

Dúbravka - Chrobákova


07. mája 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení