Filter

Zistiť moju polohu

Dúbravka, Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky)

Prepadnutý chodník, Saratovská 14

Dúbravka - Saratovská


06. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Výtlky na chodníku Nejedlého

Dúbravka - Nejedlého


02. októbra 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
September 2018
V riešení
 

Vypadnutá dlažba, Hanulova 5

Dúbravka - Hanulova


26. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Tri výtlky na asfaltovom chodníku Galbavého 2

Dúbravka - Galbavého


14. septembra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
V riešení
 
V riešení
 

Opäť vyrašená burina pri chodníku, Hanulova 5-7

Dúbravka - Hanulova


01. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
August 2018
V riešení
 

Nefunkčný spomaľovač

Dúbravka - Klimkovičova


16. augusta 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Dlhá červená na semafore pre chodcov - Lamač

Dúbravka - Bagarova


10. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Predĺženie Saratovskej - stav riešenia

Dúbravka - Saratovská


09. augusta 2018

9 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Júl 2018

Oprava chodníka po domácky ul. Pod záhradami č. 36

Dúbravka - Pod záhradami


30. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Vstup do domu Repašského 1

Dúbravka - Repašského


28. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Neriešený
 

Pod zahradami 2/A - odpad z asfaltu

Dúbravka - Pod záhradami


27. júla 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený