Panónska cesta - nepokosená trávnatá plocha

Petržalka, 12. máj 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na pozemku pri obratisku autobusov L98 mesto opäť prestalo kosiť trávnatú plochu patriacu pod jeho správu. Prosím o nápravu.

Lietavská - odstránenie starych, kovových, tenisových stĺpov

Petržalka, 12. máj 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Odstranenie starych,kovovych, tenisovych stlpov, ktore maju aj stolicky bez sedaku a opierky. Su nebezpecne pre deti. Jeden stlp je odstraneny, ale v asfalte je po nej diera. Dakujem.

Námestie hraničiarov - chýba bezbariérový prístup na terasu

Petržalka, 12. máj 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na tejto strane terasy na Namesti hraniciarov chyba bezbarierovy pristup. Jediny sposob ako sa bezbarierovo dostat z terasy na samotne namestie do parku je pouzit zjazd pri vchodoch 1-5 a nasledne prejst po velmi rozbitej ceste ceste cez parkovisko. Toto je vzhladom na uzku a rozbitu cestu a relativne velke mnozstvo prechadzajucich aut nebezpecne.

Romanova - odstránenie billboardov / reklamných nosičov

Petržalka, 11. máj 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, na križovatke Kutlíkova / Romanova sú dlhé roky umiestnené billboardy / reklamné nosiče, ktoré zaberajú verejný priestor a spôsobujú vizuálny smog s ktorým sa Bratislava snaží bojovať. Žiadam Vás o odstránenie týchto billboardov / reklamných nosičov a navrátenie pozemku do pôvodného stavu. Ďakujem Umiestnenie: pozemok reg. CKN parc. č. 1441/7, k.ú. Petržalka Vlastník: Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava, Primaciálne námestie 1, Bratislava, PSČ 814 99, SR

Romanova - odstránenie billboardu

Petržalka, 11. máj 2021
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Dobrý deň, na križovatke Kutlíkova / Romanova je dlhé roky umiestnený billboard / reklamný nosič, ktorý zaberá verejný priestor a spôsobuje vizuálny smog s ktorým sa Bratislava snaží bojovať. Žiadam Vás o odstránenie tohto billboardu / reklamného nosiča a navrátenie pozemku do pôvodného stavu. Ďakujem Umiestnenie: pozemok reg. CKN parc. č. 937/6, k.ú. Petržalka Vlastník: Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava, Primaciálne námestie 1, Bratislava, PSČ 814 99, SR


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

1845 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 151
Trend: Stúpajúci (+100)


3958 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 60
Trend: Stúpajúci (+9)


947 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 38
Trend: Stúpajúci (+23)


viac »