Čapajevova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka, 18. marec 2019
Zodpovednosť: MÚ Petržalka
V riešení

Zavadzajúce odstavené vozidlo bez pohybu, nepojazdné, bez EČV, neplatná STK a EK.

Pifflova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka, 17. marec 2019
Zodpovednosť: MÚ Petržalka
V riešení

Naburane vozidlo na Pifflovej ulici v Petrzalke uz dlhsiu dobu je odstavene

A. Gwerkovej-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Petržalka, 17. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Pri vstupe do lesoparku z Gwerkovej ulice je komplet zhorene auto, pravdepodobne Kia. Chcem sa opytat kto je za odstranenie zodpovedny, ci to je v kompetencii MU Petrzalka alebo Mesto Bratislava. Ak je to vo vasej kompetencii, dajte mi prosim vediet kedy bude odstranene. Ak s tym vy nemozete nic urobit, aky je dalsi postup? Dakujem, Kubincova Katarina

Wolkrova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka, 16. marec 2019
Zodpovednosť: MÚ Petržalka
V riešení

Na parkovisku pri kotolni (Wolkrova/Rusovská cesta) stojí Opel Tigra (r.v. 1996), ktorému TK/EK skončili ešte v roku 2015. https://www.seka.sk/ov/E9131C0303FAB510143062 Stav je tiež mierne schátraný, viď napr. nalomené spätné zrkadlo.

Viedenská cesta - stará časť-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka, 15. marec 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Toto je ukazka neschopnosti Mestskej policie a odtahovej sluzby, pretoze ak dobre ratam budu to 3 roky co tato ohyzda spati nabrezie. Chvilu mala aj znacky, aj papucu a potom zacala zit svojim zivotom. Doteraz. Bez zaujmu kohokolvek. ZODPOVEDNÍ - HANBA VÁM !!!


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

1349 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 73
Trend: Stúpajúci (+36)


2005 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 96
Trend: Stúpajúci (+52)


1186 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 113
Trend: Stúpajúci (+66)


viac »