Žikava-Cesty a chodníky-iné

21. marec 2020
Zodpovednosť: Žikava
V riešení

Zdravím vás chcel by som vás poprosiť nakoľko predchádzajúca starostka nedotiahla vecí do konca či sa bude niečo riešiť z nedokončenym odtokom pred naším domom proti väčšom daždi stojí voda na ceste keďže umelý jarcek čo vykopali zaraďuje sústavne kameňom rodina čo má oproti záhradu stačia tam cca 5m dokončiť betóny a jarok je spracovaný do potoka ďakujem za odpoveď.Brojo

Žikava-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

02. december 2019
Zodpovednosť: Žikava
V riešení

chcem sa spýtať do kedy máme ako občania čakať na verejne osvetlenie na ktoré som upozorňoval už viac krát starostu už je tu zima blížia sa sviatky vianočne dôchodci chodia do kostola a neustale je na ulici nedostatok verejného osvetlenia tak sa pýtat kedy sa to mieni riešiť Ďakujem za odpoved

Žikava-chodník-poškodená dlažba

17. október 2019
Zodpovednosť: Žikava
Vyriešený

Poškodená dlažba na chodníku pri obecnom úrade má za následok uvoľnenie kanálového poklopu. Hrozí nebezpečenstvo prepadnutia.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

2 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


1 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »