Vývoz bio odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Vyriešený

Zaslal: N, 11. novembra 2017

Dobry den, rada by som upozornila na vyvazanie sucheho listia a odpadu zo zahrady. **meno vymazané administrátorom** upratoval pozemok s tym, ze to vyvazal so **meno vymazané administrátorom** na obecny pozemok, par metrov od domu. Aj napriek nasmu upozorneniu neprestali, vraj co nas dotoho.Myslim, ze takyto odpad patri do smetnej nadoby na BIO odpad a nie na obecny pozemok.

16. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Skládka bola 13.11.2017 odstránená.


S pozdravom

Starosta obce Radoslav Ťapušík
05. apríl 2018

Milan Kristek

Dobrý deň.Poprosím o premiestnenie, alebo úpravu spomalovacieho retardéru, ktorý sa nachádza pred základnou školou vedľa garáží.Nespľňa účel. Autá ho obchádzajú a ohrozujú tým ľudí ktorý vychádzajú z garáží.Ďakujem za prípadné riešenie.
05. apríl 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

prosíme Vás z dôvodu prehľadnosti a nahlásenie daného problému ako samostatného podnetu.

Vďaka za pochopenie,

s pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.