Pneumatika v potoku

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Vyriešený

Zaslal: Peter Valent, 04. februára 2017

Zdravím p. starosta,
Poprosím Vás o odstránenie starej pneumatiky v miestnom potoku, ktorá nám už najmenej 4 mesiace " skrášľuje " potok pod mostom pri Jednote.

ďakujem

06. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Dnes pracovník obce pneumatiku odstránil.

OcÚ Alekšince

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.