Ďalšia čierna skládka v prírode

Zodpovednosť za riešenie: Babín

V riešení
meno
Ladislav 25. augusta 2013

V obci sa neustále objavujú nové a nové čierne skládky komunálneho odpadu a to priamo v prírode. Obecný úrad má o tom všetkom vedomosť a nekoná.

23. september 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastníci pozemku si skládku vyčistili.

vlastníci pozemku
23. september 2013

Ladislav

Dobrý deň

Odpoveď starostky obce Babín Terézie Vlžákovej je klamstvo. Vlastníci pozemku si skládku vôbec nevyčistili. Nevyčistila ju ani obec Babín, ktorá to má ako povinnosť - teda starostka.

Skutočnosť je taká, že niekto danú skládku zasypala slamou a trávou a nechala tam všetok komunálny a stavebný odpad pre budúce generácie ako časovanú bombu. Katastrofa!

To je riešenie podľa starostky obce Babín Terézie Vlžákovej.

Gábor

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.