Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Chýbajúci kontajner na papier

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený

Zaslal: Lenka, 10. decembra 2015

Na "starej" Husitskej ulici uz viac ako mesiac absentuje KONTAJNER NA PAPIER !!! Pritom taka banalita a mesto nedokazalo za ten cas vymysliet ziadnu alternativu? napriklad pouzit iny kontajner a pod.? Smutne, ze ludia chcu recyklovat, maju na to dokonca pravo, mesto ma povinnost im toto zabezpecit, no akokeby islo o malickost, ktoru staci vyriesit, tak do pol roka...
Dakujem za vyriesenie...

15. december 2015

Lenka

Prave priviezli chybajuci kontajner na papier. Keby viem, napisem uz skor. Pekny den.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.