Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nepojazdné vozidlo na ul. Kukučínova

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený

Zaslal: Jaroslav, 05. januára 2017

Na parkovisku na ul.Kukučínova sa nachádza nepojazdný automobil zn. Ford bez ŠPZ.Auto blokuje parkovacie miesto.

11. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. MsP preverila uvedené vozidlo a zistila majiteľa. Majiteľ používal automobil pre chorého syna. Vozidlo sa mu pokazilo, dočasne ho vyradil z cestnej premávky , boli mu odobraté ŠPZ. Mesto ho vyzvalo na odstránenie, nakoľko neoprávnene zaberá verejné priestranstvo. Ak tak v primeranej lehote neurobí, bude mu vyrubený poplatok za zvláštne užívanie verejného priestranstva odo dňa vyradenia z cestnej premávky.

Alexandra Gieciová, prednostka MsÚ
25. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujem za podnet. Vozidlo je už odstránené.

Alexandra Gieciová, prednostka MsÚ

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.