SNP-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený
meno
Tibor 11. apríla 2019

Dobrý deň. V bazáre ktorý je na tejto ulici stále pribúdajú auta ktoré sú zaparkované na tráve, zaberajú parkové miesta sú bez ŠPZ proste vraky (ktoré sú naokolo celého pozemku).

29. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, majiteľovi vozidla bola zo strany mesta zaslaná výzva na odstránenie vraku v dodatočnej lehote. Momentálne prebieha lehota na dodatočné odstránenie, v prípade nerešpektovania výzvy budú autovraky odtiahnuté v zmysle VZN č. 37
Kto? Odbor služieb mestu
Kedy? 3 týždne

Ing. Vladimír Fraňo,
Oddelenie životného prostredia, dopravy, obchodu a služieb
Mestský úrad Bánovce
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Hurný.

Uvedené vozidlá boli odstránené a verím že sa to už nebude opakovať.

S pozdravom

Ing. Michal Pojtek
vedúci OSM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.