Mládežnícka-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Stanislav Krnáč 19. mája 2021

Prajem pekný deň,
ako zástupca Spoločenstva vlastníkov bytov na Mládežníckej ulici č. 19 Vás chcem požiadať o riešenie podľa nás alarmujúceho a nevyhovujúceho stavu asfaltu pred naším bytovým domom. Ako vidieť na priloženej fotografii, ide o veľkú dieru v strede odstavnej plochy pre autá, rovnako sa začína drobiť asfalt aj na vstupe na parkovisko z hlavnej cesty.
Na riešenie tejto situácie som sa už dotazoval v roku 2019 (e-mail z 30.6.2019), avšak moja otázka v tom čase zostala bez odpovede.

Stav povrchu asfaltu, ako je viditeľné na priložených fotografiách, sa zhoršuje, a to parkovaním ale aj poveternostnými podmienkami, diera sa zväčšuje, asfalt sa drobí a jej včasná oprava je efektívnejšie riešenie ako čakanie na jej zväčšovanie a neustále zhoršovanie povrchu vozovky.
Ako sme postreh

04. jún 2021

Stanislav Krnáč

Dobrý deň.
Daný problém je v riešení. Poškodené plochy sú vyrezané a čakáme kým prídu pracovníci a vyberú polámaný asfalt a následne zabetónujú.
Krnáč
04. jún 2021

Stanislav Krnáč

Opravujem zaasfaltujú.
10. jún 2021

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania