Orezanie drevin - Lazovna ulica

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
innotrend 26. júla 2016

Na Lazovnej ulici (smerom k ZS Bakosova) oproti panelaku zasahuju do cesty dreviny a oprotiiduce auta sa nezmestia na cestu. Ak je to mozne prosim o orezanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania