Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Otvorený kanál

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Danka Halamová, 11. decembra 2017

Pri chodníku na križovatke Kyjevské námestie (križovatka ulíc - Tulská-Internátna) je otvorený kanál. Je to cca 0,5 od frekventovaného chodníka. Včera ho bolo ešte vidno, dnes asi bude troška pod snehom.
Posielam foto.

14. december 2017

Odpoveď samosprávy

Poškodená revízna šachta je vo vlastníctve a správe spoločnosti Slovak Telekom.
Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica podnet postúpilo na vybavenie vlastníkovi zariadenia.

Oddelenie údržby MK a IS
MsÚ Banská Bystrica
14. december 2017

Danka Halamová

Ďakujeme. Šachta je už poriešená-poklop uzavretý a okolie spevnené betónom.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.