Parkovanie na Kyjevskom námestí

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Uzavretý
meno
Andrea 05. marca 2018

Priestor medziposchodiach Kyjevského námestia je používaný ako parkovacie miesta. Nie je to pritom priestor na to určený.

05. marec 2018

Danka Halamová

Bežne takto stoja. Treba volať MsP -159.
22. marec 2018

Andrea

Dobrý deň,
prečo je problém neriešený, či neriešiteľný?
22. marec 2018

Danka Halamová

preto ho označili za neriešený, lebo nikto z kompetentných sa k tomu nevyjadril. treba volať MsP, keď tam takto parkujú. to je asi jediná šanca.
23. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samospráva bohužiaľ na podnet do 14 dní neodpovedala, status sa preto zmenil na neriešený. Podnet sme samospráve opätovne zaslali.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento problém dostala na riešenie Mestská polícia, ktorá na tomto mieste od 5.3.2018 do 22.3.2018 vykonala 7 krát kontrolu parkovania vozidiel na uvádzanom mieste, ako aj kontrolu parkovania vozidiel po okraji cesty od Tulskej č.1 po Tulskú č. 13. Počas vykonaných kontrol bolo zistené 6 krát porušenie platných zákonov, z čoho jeden priestupok bol riešený na mieste a 5 priestupkov bolo riešených založením technického zariadenia a následne udelením sankcie.
Kontrolu dodržiavania platného dopravného značenia budú príslušníci MsP vykonávať aj naďalej počas výkonu služby na tomto okrsku.
V prípade zistenia porušovania uvedeného dopravného značenia môžu občania oznámiť takéto porušovanie na linku 159, na základe čoho bude pracovníkom operačného strediska MsP na miesto vyslaná operatívne autohliadka MsP na riešenie priestupku.


Mgr. Pavel Koreň
veliteľ obvodu MsP
14. december 2018

Andrea

Dobrý deň, problém môžme znovu otvorit. Auta stále parkujú tam, kde nemajú. A nikto to nerieši.
15. december 2018

Andrea

Do ry deň, autá ďalej veselo parkujú, napriek avizovaný častým kontrola a pokuta. A všetko ide ďalej svojim životom tak isto dokola a dokola. Človek sa začína pýtať prečo?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.