Parkovanie pred ZŠ

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Juraj 05. septembra 2018

Rad by som upozornil mestsku policiu na sustavne problemove parkovanie pred ZŠ na Gastanovej ulici. Prechod pre chodcov je tam uplne zbitocne nakolko prejst s kocikom je absolutne nemozne. Tento problem nie je jednorazova zalezitost ale dlhodoby problem. Ak by tam auta parkovali tak ze sa da okolo nich s kociarom bezproblemovo prejst myslim si ze stym nebudu mat ludia problem.

17. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Juraj,
Váš podnet odstupujem výkonnej zložke za účelom zvýšenej kontroly miesta.


Ďakujeme za oznámenie.


Mgr. Pavol Slovák
zástupca náčelníka MsP pre výkon služby
Mestská polícia v Banskej Bystrici
Mesto Banská Bystrica
Československej armády 26
974 01 Banská Bystrica
14. október 2018

Juraj

Dobry den,

myslim si ze sa absolutne nic nezmenilo....
20. október 2018

Juraj

Rad by som sa informoval ako mestska policia dany podnet riesi. Poprosimbo osadenie kvetinaca na chodnik. Dakujem.
14. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Juraj,
k veci bol spísaný úradný záznam príslušníkmi MsP so žiadosťou o riešenie celkovej dopravnej situácie pred budovou základnej školy a MsP požiadala správcu komunikácie aj o osadenie mobilnej zelene, napr. veľkého kvetináču, ktorý by tvoril zábranu nelegálne parkujúcim vozidlám.

Na mieste bola niekoľkokrát založená aj tzv. papuča.

Najvhodnejšie je v prípade tvorenia prekážky, zle stojacim vozidlom, oznámiť skutočnosť na MsP, na tel. č. 159, nakoľko nevieme zabezpečiť po dobu 24 h. prítomnosť mestských policajtov na mieste, ktorí by tam robili parkovaciu službu pre vodičov ignorantov.


Ďakujeme za podnet a pochopenie.

Mgr. Pavol Slovák
zástupca náčelníka MsP pre výkon služby
Mestská polícia v Banskej Bystrici
Mesto Banská Bystrica
Československej armády 26
974 01 Banská Bystrica
16. február 2019

Juraj

Dobry den pan Slovak,

rad by som sa informoval ako konkretne chcete riesit celkovu dopravnu situaciu pred budovou zakladnej skoly a kedy k tomu dojde. Kazde rano sa stava, ze deti prichadzajuce do skoly musia davat pred budovou zakladnej skoly prednost autam, ktore vychadzaju z "parkoviska" cez prechod pre chodcov, co je absolutne neakceptovatelne.

Myslim si, ze je kazdemu jasne, ze v tomto pripade nestaci jednorazovo nahlasit parkujuce auta mestskej policii. Cely tento priestor treba riesit komplexne stym, ze sa jedna o priestor pred zakladnou skolou a nie o parkovisko.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania