Zanedbané schodisko v Banskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Vladimir 16. októbra 2018

Poškodené, zanedbané, náletovou zeleňou prerastené schodisko pri základnej škole s vytrhanými schodiskovými rampami.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania