Odvodňovacie žľaby na námestí

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 14. novembra 2018

Na početných miestach námestia sú poškodené a vytrhané dvodňovacie žľaby.

19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Pán Vladimír, o danej problematike máme vedomosť, ale jedná sa o typ odvodňovacieho zariadenia, ktoré už nie je vyrábané. Pokiaľ by sme mali doplniť chýbajúce časti iným typom, potom by to nevyzeralo veľmi esteticky a celý systém nahradiť novým systémom je finančne náročné.
Vzhľadom na anonymitu pisateľa by snáď bola vhodná návšteva nášho oddelenia za účelom objasnenia si mnohých pisateľových požiadaviek.

Odd.údržby MK a IS
16. december 2018

Andrea

Dobrý deň, chcela by som i ja reagovať. Všimla som si, ze aj inde v meste sú chýbajúce odvodňovacie zariadenia. Svojou odpoveďou chcete povedať vlastne co? Ze sa teda nebudú dopĺňať? A počkáme, kým sa pokazia všetky? Vôbec nerozumiem Vášmu postoju. Je potrebné Vám pomôcť pri vybere, aby sa to esteticky hodilo? Dajte na Facebook mesta, pomôžeme Vám. A prestaňte prosím dávať odpovede, ktorými sa iba blamujete. Ved to nemôžete myslieť vážne. Toto je portál Odkaz pre starostu. Pan starosta, súhlasíte s takouto reakciou Vašich ľudí?
01. október 2019

Milan Cerovský

Tento stav je už dlhodobý a žiadna zmena. Tie žľaby sú v úbohom stave takmer okolo celého kostola "Nanebovzatia Panny Márii". Treba to riešiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania