Gaštanová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

BB061BI odstavene uz roky na jednom mieste. Spod auta uz vyrasta stromcek. PZP nie je aktualne zaplatene.

08. január 2019

Radim

EK a TK z 1.11.2015 teda neplatná už 435 dní, z čoho je zrejmé, že majiteľ je dlhodobo chorý
17. jún 2019

Tomas Adamjak

Auto stále stojí na mieste takmer dva roky už nemá technickú kontrolu ani emisnú

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania