Švermova-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 17. januára 2019

Trčiaca oceľová rúra za OD Úsvit.

18. január 2019

Odpoveď samosprávy

odstránenie zabezpečíme do konca januára

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania