Komenského-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Vladimir 17. januára 2019

Zničený a neupevnený odpadkový kôš pred Právnickou Fakultou UMB degraduje prostredie akademickej pôdy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.