Nám.Ľ. Štúra - neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Andrea 08. marca 2019

Dobrý deň, v priestore schodiska je neporiadok a odpadky. Je to prístupová cesta na zastávku autobusu z Fončordy.

08. marec 2019

Andrea

Toto schodisko sa nachádza na ulici Nam. Ľudovíta Štúra, pod Okresným úradom.
12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Priestor okolo schodov na Nám.Ľ.Štúra bol vyčistený.

Bendík,PS-OÚ
12. marec 2019

Andrea

Ďakujem za rýchlu reakciu.
26. marec 2019

Andrea

Dobrý deň, Rad by som znovu otvorila podnet. Neporiadok znovu. Ako čerešnička na torte, hore nad schodiskom sa usídlili bezdomovci. Absolútne nekultivovany priestor. A je to oblasť, kde viacerí ľudia prichádzajú k Okresnému úradu. Je to znovu situácia, keď nestačí jednorazové upratanie, ale je potrebná pravidelná údržba. Inak to vždy skončí rovnako a je to hanba.
26. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne zaslali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu
27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Priestor bol dočistený akt.prac.

Bendík,PS-OÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania