Družby-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Ján 16. júna 2019

Dobrý deň, chcel by som poukázať na nedostatočný interval kosenia trávy. Tráva je už po pás a dnes som zistil, že ani nasledujúci týždeň sa u nás (ul.Družby a Mládežnícka) kosiť neplánuje. Dieťa nemôžem pustiť hrať sa na trávnik, lebo by sa tam v tej džungli stratilo a to už nehovorím o tom, že taká vysoká tráva je výborná liaheň pre kliešte. Každý rok sa tento problém opakuje. Prosím o reakciu niekoho kompetentného, v ktorej bude uvedené riešenie tohto problému do budúcnosti.

01. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.