Švermova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Viera Žiláková 08. júla 2020

Dobrý deň, rada by som vedela, kto objednal takúto firmu na kosenie trávy, momentálne kosia na Švermovej. Je to strašne pokosené, neviem čo sú to za amatérov. Viac sa im kosačky kazia ako kosia. Tráva nie je pokosená ale požutá, pováľaná, niekde 2cm inde 5cm kus ďalej 10-15 cm. Vyzerá to hrozne, navyše nechali po sebe strašný bordel, Na tráve prázdne plechovky od piva, nápojov, dokonca prázdna fľaštička od vodky. Ani nie 5 m odtiaľ je kontajner na odpad. Za toto im mesto ešte aj platí? Nech si to idú kompetentní pozrieť. Pred viac ako 2 mesiacmi sme hrabali pred domom, keď som volala na Zares a na mesto nech to prídu odviesť, že sa to postupne odváža. No asi ťažko keď je to tam doteraz, ale už zase porozťahované. Je to hanba nášho mesta že takto vyzerá. Ale hlavne že dane sa zvyšovali.

24. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.