Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Čierna skládka odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Borský Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: farár M.V., 09. júla 2016

Na ceste do bývalého sadu pod futbalovým ihriskom je takáto skládka odpadu, vľavo od cesty. Plastové fľaše a iné ľahké predmety, zrejme vďaka vetru, "zdobia" širšie okolie skládky.

12. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Pracovníci obce zistili nelegálne odložený odpad dňa 4.7.2016 na dvoch miestach. Vypátrali sme pôvodcu odpadu, ktorý dňa 11.7.2016 na vlastné náklady obidve skládky odstránil.

Anna Kratochvílová
starostka obce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.