Koprivnická-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Darina 09. októbra 2020

Lokalita: Koprivnická ul., pozdĺž hlavnej cesty

Problém: Neudržiavaná verejná zeleň, ktorá sťažuje situáciu chodcom na už aj tak zúženom chodníku (berúc do úvahy parkovacie miesta). Žiadam o nápravu. Vopred ďakujem(e).

12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
orezy kríkov pre sprechodnenie komunikácie pre peších boli dnes vykonané.
Ďakujeme za podnet. Máme rok bohatý na zrážky a zeleni sa výnimočne darí.
S pozdravom
Kto? odd.životného prostredia

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania