Pluhová-parkovanie-problémové


Vyriešený
meno
Matúš Borš 07. novembra 2020

Dobrý deň prajem,
na Pluhovej ulici v úseku od Kukučínovej po Hattalovu sa menilo dopravné značenie a sú tam riadne vyznačené parkovacie miesta, ktoré vodiči automobilov vôbec nerešpektujú a parkujú stále pri pravej krajnici vozovky, napriek značeniu.

09. november 2020

Marián

V tej oblasti sa stále parkuje na chodníkoch, vodorovnom dopr. značení a polícia ako by tam ani neexistovala.
10. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
13. december 2020

Matúš Borš

Vozidlá parkovali včera tak, ako sú vyznačené parkovacie miesta. Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
23. január 2021

Odpoveď samosprávy

hliadky Mestskej polície Expozitúry Bratislava III boli vo veci inštruované. Zvýšený výkon hliadkovej činnosti v uvedenej lokalite bol zabezpečený v rámci možností personálneho stavu tunajšej expozitúry a plnenia ďalších úloh v zmysle Zákona o obecnej polícii v rámci Okresu Bratislava 3. Počas kontrol v dňoch 12. a 16.11.2020 na Pluhovej ul. hliadky mestskej polície riešili na úseku statickej dopravy 8 priestupkov. Problém statickej dopravy a nedisciplinovanosti vodičov nie je problémom len tejto lokality, ale celého Okresu Bratislava 3, kde je tunajšia expozitúra vecne a miestne príslušná konať. Z toho dôvodu je táto problematika riešená príslušníkmi mestskej polície operatívne. Bezodkladne sú preverované podnety od občanov, ktoré sú oznamované telefonicky cestou linky číslo "159", alebo 02/44634804.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania