Pri starom letisku-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Peter 20. decembra 2020

Nesvieti osvetlenie nad prechodom medzi zastávkou MHD a OC Vajnoria. Nebezpečné ako pre chodcov aj pre vodičov.

20. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme nahlásili už opakovane (prvé nahlásenie 01.12.) na Siemens ako prevádzkovanteľa, bohužiaľ do dnešného dňa porucha stále nebola opravená.
Opätovne som urgoval dnes (20.12.).

Ďakujem za nahlásenie podnetu, verím že bude problém naozaj odstránený aj s ohľadom na bezpečnosť ľudí.

Pekný deň

Michal Vlček
starosta
23. december 2020

Obyvateľka

Aj na Koncovej 7 nesvieti pouličné svetlo. Prosím nahláste u kompetentných.
27. január 2021

Tomáš

A stále nič....
24. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

porucha bola identifikovaná vo vedení v zemi, kde v niektorom mieste je vedenie porušené a súčasné vlhké prostredie skratuje. Oprava je preto náročnejšia, nakoľko je potrebné urobiť rozkopávku cesty a vymeniť daný vodič.

Apelujeme na kompetentných, aby práce boli realizované nakoľko ide o nebezpečné a frekventované miesto.

S pozdravom

Michal Vlček
starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania