Most Lafranconi-chodník v zlom stave

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

V riešení
meno
Peter Oravec 07. januára 2021

Zničený, prelomený, prepadnutý chodník na prístupe na Most Lanfranconi. Prosím o opravu chodníka a o systematickú údržbu komunikácií.

07. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Národná diaľničná spoločnosť
15. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v nadväznosti na Váš podnet, za ktorý Vám ďakujeme, si Vás dovoľujeme informovať, že NDS zrealizuje opravu chodníka pre peších pod Mostom Lafranconi v jarnom období za vhodných klimatických podmienok.

S úctou

MEDIA TÍM NDS
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
15. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania