Lafranconi-stav zastávky MHD

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve
meno
Martina 20. novembra 2020

Dobry den,

chodnik okolo zastavky ostane po osadeni tabule odchodov v takomto stave? dlazba okolo stlpikov tabule rozbita, vyzera to akoby nedokoncene.
Ako si mozte vsimnut, osadenie predneho a zadneho stlpika je dost nestastne, vyzera to hrozne, akoby to osadzoval nejaky amater.Jeden stlp v predu a druhy krizom v zadu.

20. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
20. november 2020

Haky

Nie je od tabule iba ten pravý stlpik? Ten lavy stlp sa mi vidí ako lampa (resp. nosič drôtov pre električku 🤔), podla mňa a tabulou nesúvisí a je to optický klam.
20. november 2020

Roman Mihalik

Tá jama napravo čakala asi na osadenie skrinky.
20. november 2020

jajboli

Nie je mi jasné prečo tú elektronickú tabuľu nešlo namontovať na stĺp VO (tabuľu smerom na chodník). Takto je to zbytočne prekážková dráha na chodníku. Ale koho by chodci trápili:-(
20. november 2020

Pozorovatel

@jajboli

Predpokladam, lebo stoziar je verejne osvetlenie a tabula patri DPB.

Dalsie stlpy ma v BA ZSE distribucia pre vzdusne vedenia rozvodu elektriny, sem tam este narazite aj na stare drevene stlpy pre vzdusne vedenia telefonov, resp. pripojok elektriny.
Kazdy stlp ine prevedenie, vyska, material, farba, umiestnenie, proste taka BA klasika ...
20. november 2020

jajboli

Nie, stĺpy sú mestské, vymieňali sa v rámci rekonštrukcie (rovnako sa týka všetkých stĺpov ver. osvetlenia), stĺpy ostatných sietí patria podnikom (ZSE, telekom). Takže v tom to nebude.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania