Opustené vozidlo pod mostom Lafranconi

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Zuzana Ivanová 23. augusta 2016

Pod mostom Lafranconi stojí opustené vozidlo. Najprv stálo na promenáde, odtiaľ ho začiatkom roka presunuli pod most a tam zostalo. Má aj EČV, takže treba len zistiť komu patrí nech si ho odvezie do Zlatých Moraviec a nie nám ho tu nechá pod mostom.

05. február 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, vozidlo bolo vyradene z evidencie https://www.stkonline.sk/spz/ZM104BP
poprosim(e) samospravu o kratke vyjadrenie k podnetu
06. február 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. február 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
11. február 2020

Lukáš Bartošovič

ach ten Okresny urad, vsak sa niekedy staci ist pozriet na predmetne miesto, ci je este dovod nieco riesit
co v pripade tejto dodavky nie je, kedze sa uz pod mostom nenachadza (a ako pisem vyssie, je vyradena z evidencie, cize Okresny urad uz davnejsie splnil, co mal)
VYRIEŠENÉ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania