Cígeľská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Opätovne neporiadok pri stojisku na Cigelskej. Vyhodený záchod a drevená doska. Potrebné upratať kým nepribudne väčší odpad.

13. január 2021

Odpoveď samosprávy

Odpad sme odstránili.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
13. január 2021

Martin Uváček

Vďaka za rýchle odpratanie neporiadku.
13. január 2021

Anonymný užívateľ

Pán Uváček,
dočisťovanie kontajnerových stojísk už dávno nie je povinnosťou Miestnych úradov.
13. január 2021

Martin Uváček

Nie je povinnosťou, ale som rád za ochotu pracovníkov miestneho úradu, ktorý takéto menšia čierne skládky po Rači likvidujú. Toto stojisko je dlhodobo problémové a správca by ho mal konečne zastrešiť a oplotiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania