Cesta mládeže-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

V riešení
meno
kristina 31. januára 2021

Dobrý deň, v období keď naprší, alebo keď sa topí sneh sa v lesoparku vytvárajú potôčiky, ktoré pretekajú cez turistické chodníky, alebo cez asfaltovú cestu.
Za posledné mesiace nebolo veľa zrážok a snehu, takže tieto potôčiky boli malé. A ani až tak nemrzlo, takže tieto potôčiky nezamŕzali.
Keby však bolo viac zrážok a viac by mrzlo myslím, že by to spôsobovalo problémy.
Bolo by možné vytvoriť nejaké odvodové kanály, alebo inak riešiť problém.
Ďakujem

31. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
20. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
08. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestské lesy začali minulý a tento rok postupne osádzať odrážky na odvodnenie vybraných cestičiek v lesoparku (nad Račou, muničné sklady Krasňany, vinohradnícky chodník).

Rovnako sme prečistili priepust na odvodnenie cestičky poza budovu Mestských lesov, ktorá je na fotke.

V osádzaní a čistení odrážok budeme postupne pokračovať.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania