Podzáhradná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený
meno
Camillius 14. februára 2021

Zhorená dopravná značka 2x na stlpe verejného osvetlenia po vypálení auta na ceste. Značky sa nachádzajú medzi domami Kazanská 50 až 52.Bolo by dobre ich čím skôr vymeniť. Sú pred výjazdom na na hlavnú ulicu. Aby náhodou zle neodbočili do protismeru.

14. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. február 2021

jajboli

A odstrániť vrak auta tiež. Veď blokuje chodník.
27. február 2021

Camillius

Po zhorenom vraku ostala špina a kopy plastu na chodníku. Zhorela aj osvetlenie pouličnej lampy, nefunkčná.
09. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podzahradná je komunikácia III. triedy. Také komunikácie aj spolu s dopravným značením sú v správe MČ. Podnet im preto preposielame.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Podunajské Biskupice

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Podunajské Biskupice
07. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zhorený vrak bol odstránený a zvislé dopravné značenie vymenené za nové našou zmluvnou organizáciou. Neporiadok po zhorenom motorovom vozidle bol odprataný VPP pracovníkmi. Pracovníci MiÚ pôjdu opäť skontrolovať miesto a v prípade ešte ostalých nedostatkov po vraku, budú odstránené.
S pozdravom

ref. dopravy a MK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania