Mečíková-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Peter Vilhan 28. februára 2021

Pri ihrisku na Mecikovej by bolo vhodne osadit smetny kos.
Mladez tam casto nechava plastove flase a obaly od jedla.

01. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet,
bol preposlaný DNV šport s.r.o. ako správcovi ihriska na vyriešenie.

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
18. marec 2021

Peter Vilhan

Kos osadeny
18. marec 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet uzatváram.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania