Mečíková-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Peter Vilhan 29. apríla 2021

Klucka na vchode do ihriska Mecikova sa rozpadava.

29. apríl 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na samosprávu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
04. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: DNV šport
04. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
16. máj 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

kľučka na ihrisku bola vymenená. Neskôr doplním aj fotodokumentáciu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania