Ďatelinová-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Neporiadok v celej oblasti

22. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.
06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po obhliadke sme zadali vyčistenie okolia dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
07. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lokalita bola vyčistená. Podnet je vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania