Pri Šajbách-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Dominika Kovačičová 13. marca 2021

Dobry den, uz asi 4 mesiace mame na ceste pri bytovom dome Pri Sajbach 32 pokazeny poklop od kanalizacie. Domovnik, to oznacil aj nahlasil, ale zatial ziadna zmena. Obraciam sa na Vas teda, ci nam viete pomoct.

Dakujem

15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Predmetná komunikácia nie je v našej správe. Podnet preto preposielame kolegom na Magistráte nakoľko ide zrejme o infraštruktúru v správe Bratislavskej vodárenskej spoločnosti.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
15. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
01. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
11. máj 2021

Dominika Kovačičová

Dobry den,

prosim Vas v akom to je stadiu?
23. júl 2021

Dominika Kovačičová

Dobry den,

prosim Vas bude sa tomu niekto venovat?

Dakujem
04. august 2021

Jozef

Pri Šajbách-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dobry den.
Uz asi SEDEM mesiacov poskodeny kryt kanalu a nikto to neriesi, len vyznacene farbou a stlpikom. Dokedy to budeme obchadzat?? Prosim o vyriesenie problemu!! S pozdravom J.F.
08. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
08. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodený kanalizačný poklop bol nahradený Slovenským vodohospodárskym podnikom a dopravné značenie bolo odstránené MČ Rača.

S pozdravom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.