Jazda VPS po dlhodielskej pešej zóne

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Michal K. 16. marca 2021

Vozidlo Verejnoprospesnych sluzieb Karlova Ves sa na poludnie premavalo po pesej zone pomedzi deti a ludi. Dovod? Pan sofer si potreboval vybrat peniaze z bankomatu a nechcelo sa mu ist peso, musel sa odviezt az skoro k bankomatu.

16. marec 2021

Lubos

Oni sa vozia po chodníkoch aj u nás. Čo je horšie keď sa otáčajú nechávajú rozryty trávnik.
Hodinu ušetria že sa všade vozia, ale za akú cenu. Porušujú zákon a ešte aj ničia trávnik.
17. marec 2021

it

potvrdzujem, ze pri vyprazdnovani kosov (napr pre psie sacky) idu vozikom az ku kosu aj po trave, pricom by to nemali daleko, keby odstavili kusok dalej, napr. na chodniku. Pohyb je zdravy.
18. marec 2021

Lukáš

.... Plus ako bonus, niekde nevkladaju sacky
18. marec 2021

Zetuzeta Mikletič

toto je problém aj u nás v okolí Levárskej/Sekulskej.. jazdia si po chodníkoch akoby to bola R1
10. apríl 2021

Martin Občan

Potvrdzujem, minulý týždeň ma skoro zrazili na chodníku a. Išli až ku košu na exkrementy a poškodili cca 5m2 trávnika. Takúto službu si môžete strčiť za klobúk.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania