Preplnený kôš pri Karloveskej lodenici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení
meno
Michal K. 06. apríla 2021

Kos pri kaviarni byva pravidelne preplneny kelimkami od kavy. Prosim o instalovanie dalsieho, resp. o poziadanie kaviarne o to.

23. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Oslovili sme prevadzkovatela kaviarne s poziadavkou na riesenie situacie.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania