Nefunkčný smetiak na zast. Vodárenské múzeum

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Nefunkcny smetiak.

19. október 2015

Karlovešťan

Keď už sa rieši zastávka Vodárenské múzeum, v opačnom smere (do mesta) chýba na označníku ceduľa s názvom zastávky.
19. október 2015

Admin BA-Karlova Ves

Karlovešťan, pre riešenie tohto problému Vás poprosím pridať nový podnet. Ďakujem.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
21. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,
DPB, a.s. už zabezpečil nápravu.

odbor marketingu a komunikácie DPB, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania