Vajnorské jazero-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Peter 06. mája 2021

Dobrý deň,
minulý rok tu na tomto mieste bola oceľová konštrukcia s veľkým vrecom na odpad. Toto ste aj odvážali, tento rok čakáme na nápravu a stojan s vrecom.
V minulosti bolo dobrým zvykom, že vaši pracovníci ráno prišli s multikárou a ponakladali vrecia s odpadom, vyčistili okolie a odviezli odpad.
Ak tu budú koše na smeti, tak nám nebude odpad (tanieriky s klobás atď.) lietať po okolí a do vody, viď súčasnosť. My si nosíme odpad domov, ale ostatní nie!
Ďakujeme za pomoc.

07. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory.
Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
21. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Pracovníci hospodárskej správy odvážajú koše pravidelne raz za týždeň. V prípade mimoriadnej situácie aj viackrát. Čo sa týka stojanov na vrecia, tak ako minulý rok aj tento budú rozmiestnené na Vajnorských jazerách.
Očakávame, že stojany na koše rozmiestnime v najbližších dňoch.

S pozdravom

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
15. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stojany na odpadkové vrecia boli rozmiestnené na obvyklých miestach pracovníkmi hospodárskej správy.

S pozdravom

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.