Pod záhradami-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Michal K. 12. mája 2021

auta parkuju pozdlz cesty, prekazaju a porusuju zakony. neustale podnety staznosti na necinnost MsP nemaju zmysel. bolo by ucinnejsie a uzitocnejsie vybudovanie kolmeho parkovania pozdlz cesty.a obyvatelom by to pomohlo. napriklad zatravnovacimi tvarnicami.

12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

V rámci prerokovávanej urbanistickej štúdie zóny Pod záhradami, vznikla požiadavka riešiť aj parkovacie miesta v danej lokalite. Táto požiadavka bude zapracovaná do čistopisu predmetnej štúdie.
S realizáciou parkovacích miest mestská časť uvažuje, avšak realizácia je podmienená súhlasom, resp. spolufinancovaním hlavným mestom, nakoľko komunikácia Pod záhradami a aj priľahlé pozemky sú v majetku hlavného mesta.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
18. máj 2021

orbitalfunk

Keď sa odstránia z jazdného pruhu autá, tak budete písať, že sa tam jazdí rýchlo, tak si vyberte.
Vozovka je široká dosť, dá sa tam aj komfortne jazdiť, aj parkovať.
18. máj 2021

Ondrej I

Nie je to zrovna komfortné. Ale ak sa tam už musí parkovať, mohli by byť aspoň pruhy vyznačené tak, aby ich mohol aj niekto rešpektovať. Nie, že v polovici pravého pruhu sú autá a ten je tak neprejazdný.
18. máj 2021

Michal K.

znacenie neznamena, ze ho auta budu respektovat.

rychlej jazdy sa netreba obavat. ak auta zmiznu z jedneho pluhu, okamzite sa zaplni ten opacny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania