Reklamný stĺp pred ZUŠ J. Kresánka

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
jajboli 15. mája 2021

Karloveská a Botanická ulica a okolie prešli v rámci rekonštrukcie koľají modernizáciou, na naše pomery vyzerá obnovené okolie slušne a moderne.
Pýtam sa preto, či je naozaj nutné a potrebné pre Karlovu Ves tolerovať umiestňovanie nevkusných reklamných nosičov na svojom území, konkrétne tento nevzhľadný betónový reklamný stĺp pred ZUŠ Jozefa Kresánka?
Pani starostka Čahojová bojuje proti reklamám, tak žiadam o odstránenie tohto reklamného gýča spred ZUŠ, len to tam špatí. Ďakujem.

PS: Upravená zeleň by nás potešila viac, na to miesto by sa dala urobiť pekná kvetinová výzdoba.

15. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Sekcia správy nehnuteľností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
07. júl 2021

Ondrej I

Ako to vyzerá s vyriešením podnetu?
01. september 2021

jajboli

Karlova Ves si robí z občanov srandu? Ten ohavný reklamný stĺp ostal osadený a vôkol sadia lúku. Na zaplakanie, to skutočne bez týchto ohyzdných reklám nedokážete žiť? Veď príjmy mesta aj mestských častí sú každý rok vyššie.
https://bratislava.sk/sk/nove-sadzby-dane-z-nehnutelnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania