Račianska-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Chcem sa opýtať, kedy to bude už pokosené?

23. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
23. máj 2021

Peter

Nie som si isty, ci je nasmerovanie na MiU NM spravne. Ide podla fotky o pozemok pred Racianskou 2687/143:
Katastrálne územie Rača
Parcela registra C, 17491/1
List vlastníctva 2851
Vlastník Okresný úrad Bratislava, Staromestská 6
24. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Rača
26. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Predmetný pozemok je vlastnený Okresným úradom Bratislava, ktorý listom vyzveme k pokoseniu pozemku a jeho následnej údržbe.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
14. jún 2021

Mimo

Pán Mgr. Čupka viete dať stanovisko k danému problému? Tá tráva bude vyššia ako ja.Kedy to prídu kompetentný pokosiť?
20. jún 2021

Martin Uváček

Je možné podnet opäť preposlať samospráve? Pokosili už?
20. jún 2021

Mimo

Ešte stále to nieje pokosené!
04. júl 2021

Mimo

Pán Čupka bude táto trávnatá plocha pokosená ešte tento rok? 🙄
04. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Pozdravujem, to Vám neviem povedať nakoľko ju musí pokosiť majiteľ pozemku, ktorý tak robil aj v predchádzajúcich rokoch. Ako som vyššie spomínal, ide o Okresný úrad Bratislava. Tomu sme pred týždňami poslali výzvu na pokosenie plochy. Zatiaľ zostala bez odozvy.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
07. júl 2021

Mimo

Zdravím Vás p. Čupka Ďakujem za odpoveď, vyzerá to tak že Okresný úrad ako keby neexistoval alebo má na všetko čas, prosím o opätovnú žiadosť resp. urgenciu.
07. júl 2021

Peter

Ja myslim, ze v tomto stadiu uz kosenie ani nema vyznam... Porast je uz z velkej casti suchy a povalany... Esteticke to veru nie je, skor by sa oplatilo zamysliet sa nad revitalzaciou tohto pozemku na nejake verejnoprospesne priestranstvo (park, lavicky, detske ihrisko, okrasna vysadba,...), viem si predstavit ze aj obyvatelia z blizkych bytoviek by to uvitali a prilozili ruku k dielu... No ked majitel neprejavuje ziadny zaujem, aj to by bol zrejme problem.
12. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Jedná sa o pozemok Okresného úradu Bratislava, ktorý je aj zodpovedný za jeho kosbu.
12. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.